.

.

Промоция 144 бр. микс цирконии от неръждаема стомана мода квадратни обеци за жени мъжки бижута на едро много a-660

Промоция 144 бр. микс цирконии от неръждаема стомана мода квадратни обеци за жени мъжки бижута на едро много a-660

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -30 %
BGN 38.72
Брой продукти
В магазина


72pcs трговија на Големо Накит Многу 6mm Јасно Австрија Кубни Циркони Нерѓосувачки Челик Мода Студ Обетки за Женска Mens A-634 US$ 27.00 /многу
72 парчиња / многу
A-086 трговија на Големо Мода Накит 112pcs Микс Стил Смола Rhinestones Крзно Бисер Женска Девојки Шарм Студ Обетки US$ 12.48 /многу
112 парчиња / многу
A-428 144pcs трговија на Големо Мода Накит Мешавина Боја Lucite Глеѓ Леопард Шема Нерѓосувачки челик Жените Mens Студ Обетки US$ 14.97 /многу
144 парчиња / многу
A-447 72pcs Мешавина Боја Lucite Глеѓ Зебра Шема Нерѓосувачки челик Жените Mens Студ Обетки трговија на Големо Мода Накит US$ 9.98 /многу
72 парчиња / многу
A-428/447 Микс 144pcs Глеѓ Леопард Зебра Шема Нерѓосувачки челик Студ Обетки трговија на Големо Мода Накит US$ 14.95 /многу
144 парчиња / многу
A-263 72pcs Микс големина Добра чешка Rhinestones Мода Студ Обетки за Женска или Адвокатско трговија на Големо Накит Многу US$ 9.98 /многу
72 парчиња / многу
A-268 72pcs Микс Colr чешка Rhinestones Нерѓосувачки челик Жените Mens Студ Обетки трговија на Големо Мода Накит Многу US$ 11.10 /многу
72 парчиња / многу
72pcs Мешавина Боја Кубни Циркони Нерѓосувачки Челик Мода Студ Обетки за Женска Mens трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ-481 US$ 14.20 /многу
72 парчиња / многу
Состојба : сосема нов Тип : Мода студ обетки Големина : 6mm Количина : 72pcs=36pairs Материјал : Кубни циркони,од не ' рѓосувачки челик Забелешка : на екранот црна одбор е вклучуваат
ние прифаќаме alipay,запад унија,tt . сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL ,Fed EX,UPS-от или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 5-7days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Doreenfifi
Задната Част На Находище:
Push-back
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав, Неръждаема Стомана
Формамодел:
Площ
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
А-660
Материал:
Кубичен Цирконий
Материал:
Кубичен цирконий, неръждаема стомана
Цвят:
червен, Буэ, прозрачно, лилаво, черно, зелено, златно, розово
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Тип:
Обеци-Карамфил
бележка:
актуално дисплея включва
Размер:
6mm
Форма:
Площ
is_customized:
Yes
Задната Част На Находище:
неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт