.

.

Shineland Старинни бижута 2018 нова мода жените етнически перли рибено кука висулка изявление спад обеци, бижута за жени

Shineland Старинни бижута 2018 нова мода жените етнически перли рибено кука висулка изявление спад обеци, бижута за жени

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -6 %
BGN 4.24
Брой продукти
В магазина


Накит Одржување
ИЗБЕГНУВАЈТЕ ХЕМИКАЛИИ ? БАЊА ? НЕСРЕЌА ? ПОТ ? ВЛАЖНОСТ
ИЗБРИШЕТЕ СО МЕКА КРПА + И СПАСИ
ЗАМЕНА НОСЕЊЕ
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве МОЛИМЕ РАНГ НИ 5 ЅВЕЗДИ , и да ДОДАДЕТЕ ПРОДАВНИЦА ДА ЛИСТА, кои само ќе ве однесе 1 минута. ВИ БЛАГОДАРИМЕ.
Можете да контактирате со нас, прво ако имате било какви прашања во врска со предмети или услуги пред да ја напуштат повратни информации.
НАШАТА ЦЕЛ е да се најсигурни и позитивни добавувач кој обезбедува најдобар квалитет на најдобри цени. Да се создаде одлична продажбата на услугата, вашето задоволство е многу важен за нашиот развој.
UYERS ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ
A. ПОПУСТ / МИНИМУМ за
1. Може да имате повеќе попуст од 10% кога имаме продажни промоции;
2. Ќе добиете големопродажните цени кога ќе купите повеќе од 10 ДОЛАРИ ;
3. Нашите минимум цел е 10 ДОЛАРИ. Можете ДА се МЕША со различни предмети за една единствена цел. (ако вашата цел е помалку од 10 ДОЛАРИ, вие ќе треба да плаќаат 5 ДОЛАРИ за превозот бесплатно)
Ви благодариме за разбирањето!
Б. ИСПОРАКА
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 12-36 ЧАСА откако вашата уплата е потврдена од страна на Ali Express. Во текот на Кинески државни Празници, ние ќе ве информира превозот времето конкретно. За голема количина цел, ве молиме дозволете ни да се провери акции пред вашата исплата. Ова може да потрае подолго време за подготовка на големи количество цел, и ние ќе забележите дека времето потребно.
Ние НЕ гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на време на вашата цел е прегледан.
Ви благодариме за вашето разбирање и трпение!!
C. ПРЕВОЗОТ
1. Бесплатен Превозот
Ние обезбедуваме Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Пошта кога редоследот е повеќе од 10 ДОЛАРИ , што нормално трае 10-30 работни денови за испорака. Исто така превозот со ЕМС, DHL, ТНТ, UPS-от, FEDEX се достапни ако сакате да ја платите дополнителни трошоци.

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Стил:
Класически
Номер На Модела:
D33976
търговска марка:
шинленд
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Материал:
Цинк Сплав
is_customized:
Yes
is_customized:
Yes
етнически, бохемски стил:
мъниста висящи обеци
нов дизайн:
Реколта
Безплатна доставка :
най-добрият подарък

Те също купуват с този продукт