.

.

Модни дамски цветни каменни обеци Циркон обеци винтидж обеци

Модни дамски цветни каменни обеци Циркон обеци винтидж обеци

Оценки на купувача:

BGN 4.14
Брой продукти
В магазина


модни дами шарени камен обетки циркон обетки : Материјал : алуминиум, никел и олово слободни убава и моден дизајн украсени со циркони камен и зелена мушка индивидуални opp вреќа и картичка пакет Боја : како на сликата ОЕМ други бои
Ретро моден текстура кристал, луксузни банкет полн со дијамантски ѓердан шарени цвеќиња ѓердан 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 78.59 /многу
6 пакети / многу
N1013 Ѕвезди скроени, сјајна скапоцен камен капки ѓердан метални плетенка 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 56.99 /многу
6 пакети / многу
N1015 Експлозија модели супер луксузни прекрасна тиркизна ѓердан, свадба Банкет essentials 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 69.99 /многу
6 пакети / многу
N1006 Со шила, заковки, кристално дијамант, синџир јака ѓердан за жените 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 32.69 /многу
6 пакети / многу
N1012 Нова Жешка Дами Мода накит претерани прилив на луѓе флуоресцентна боја ткаат ѓердан 12 PCS/МНОГУ бесплатен превозот US$ 39.99 /многу
12 пакети / многу
N1010 Тајландски амајлии природни кристал lanyards, бела тиркизна ѓердан слоновите 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 39.39 /многу
6 пакети / многу
N1005 Мода ретро претерани, Пирс голем скапоцен камен ѓердан краток став 6 PCS/МНОГУ US$ 23.49 /многу
6 пакети / многу
N1008 2013 Гроздобер злато позлатен лав главата, дебели ѓердан clavicle 6 PCS/МНОГУ бесплатен превозот САД$ 31.99 /многу
6 пакети / многу
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!
Микс цел повеќе од 500$ ќе биде испорачуван DHL автоматски без дополнителни превозот надомест
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
** Над НАС$ 150.00 Се 3% Off , надградба на нашите ВИП купувачот, уживаат попуст следниот пат
** Над НАС$ 300.00 Добие 5% Попуст , надградба на нашата ЗЛАТНА ВИП купувачот, уживаат повеќе попуст следниот пат
** Над НАС$ 500.00 се Добие 8% Попуст , надградба на нашите ПЛАТИНУМ ВИП КУПУВАЧОТ, уживајте во повеќето попуст следниот пат
Пакет
** Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
Материал:
Crystal
Номер На Модела:
Е7302
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Растение
Цвят:
както е показано на фигура
Опаковка:
Чанти OPP, външна кутия за
Превъзходство:
Високо качество, заводска цена!
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
OEM / ODM:
Добре дошли
Материал:
Качеството на сплавта

Те също купуват с този продукт