.

.

тъмно лилаво блестящи пайети на тялото с дълъг ръкав сценичното представяне на танцов костюм Модерен и лирика балетное рокля BL0026

тъмно лилаво блестящи пайети на тялото с дълъг ръкав сценичното представяне на танцов костюм Модерен и лирика балетное рокля BL0026

Оценки на купувача:

BGN 143.00 -6 %
BGN 152.00
Брой продукти
В магазина


НИ 260 / парче НАС 225 / парче НАС 298 / парче НАС 298 / парче НАС 260 / парче
Име темно виолетова пенливи sequin тело долг ракав фаза перформанси танц костим Современа&Lyrica балет фустан BL0026
Материјал
Sequins,spandex,chiffon
Боја
темно виолетова.
Големина
СА,MA,ЛА,XLA за Возрасни.
Tulle Слој
1 слој на tulle.
Услуга
М ade за нарачка од купувачот примероци .
Пријателски Потсетник
1. Ние ќе испорака на вашата нарачка во 7days кога добивме наредба.
2. На производниот циклус трае околу 15-25 дена ако поставите голема цел.
3. Ако цел е потребно итно, ние препорачуваме да изберете локација за подигнување на испорака метод, кој ќе го однесе за 3-7 дена.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Големина на Табелата(cm) Големина Висина Биста Половината Хип Дебелина Inseam XSC 80-95 53-58 46-51 56-61 94-99 46 SC 100-110 61-66 53-56 64-69 102-109 51 MC 115-125 69-74 58-61 71-76 112-122 64 LC 130-150 76-81 64-66 79-81 124-132 71 XLC 130-150 84-89 69-76 86-94 135-140 71 2 XLC 130-150 89-94 79-86 96-102 142-147 71 SA 140-160 84-89 61-66 86-91 140-147 79 М-р 160-170 89-94 69-74 94-99 150-155 81 ЛА 175-185 97-102 76-81 102-107 157-163 84 XLA 175-185 104-109 84-89 109-114 165-170 84 2 XLA 175-185 112-122 91-107 117-130 173-178 84
Answer : ___________________________ Note : Еластичен материјал, грешка е 2-3cm,1inch=2.54 см.
За Превозот. Професионални Балет Туту и се облекуваат ќе биде предаден во рамките на 10-25 работни дена по приемот на плаќање.Други Производи ќе бидат испорачани во рок од 7 работни дена по приемот на уплатата,ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.Доколку стоката не се итни, ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот, како што се ЕМС,e Packet или E-EMS и така натаму. Ако итна потреба, ве молиме, изберете најбрзо испорака метод на курирската служба DHL, EMS трае околу 7-15 работни дена по пакетот е транспортирана надвор,тоа possaible се одложи во шпицот на сезоната,и DHL трае околу 3-7 работни дена. За Враќање и замена. 1.За професионални ТУТУ, ние ќе не прифати враќање и замена ако нема квалитет или големина на проблемот,Ако постои било каква квалитет или големина на проблемот,на враќање и замена е прифатливо.

Подробности

Размер:
SA, MA, LA, XLA
търговска марка:
Лабавелла
Материал:
Полиестер, Кадифе, Ликра, Полиамид
Пол:
Жени
Номер На Модела:
BL0026
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Размера на бебето:
XSC, НС, МС, LC, XLC
Възрастен размер:
SA, MA, LA, XLA, 2XLC
Страна на произход:
Гуанджоу, Китай
Възрастова Група:
Възрастен, Момичета, Деца, Жени, Деца
Стил И Използването На:
Спектакъл, Конкурс, Балетен Танц
начин на доставка:
EMS, E-pacaket, e-EMS, DHL, Aliexpress стандартна доставка
Материал:
Ликра, Полиамид, Полиестер, Тюл
Доставка:
Безплатна доставка

Те също купуват с този продукт