.

.

2018 Performance Women Dancewear Stage Props полиестер наметало дъждобран танци Фея крило крила на пеперуда с пръчици за ориенталски танци

2018 Performance Women Dancewear Stage Props полиестер наметало дъждобран танци Фея крило крила на пеперуда с пръчици за ориенталски танци

Оценки на купувача:

BGN 48.00 -5 %
BGN 50.40
Брой продукти
В магазина

2018 Најновите Перформанси Жените Dancewear Фаза Реквизити Полиестер Кејп Наметка Танц Самовила Крило на Пеперутка Крила со стапови Состојба : 100% Нов состојба Материјали : Најлон Боја : 1/2/3 модели, како на нашите слика покаже Големина : Слободен големина(pls види детали од подолу за опис на сликата) Цел вклучуваат : 1 компјутер крило+1 парови на стапчиња Pls прочитате големина детали и проверете нашата главна слика внимателно пред да го купите !

Подробности

Размер:
Free size
Танц Тип:
Ориенталски Танци
Материал:
Найлон, Полиестер
търговска марка:
Вила И Йоми
Пол:
Жени
Номер На Модела:
VL-CLCB002

Те също купуват с този продукт