.

.

Потник+панталон, жените китайски класически национален танцов костюм женски бял Yangko Dance Stage Носете на Китайската народна носия

Потник+панталон, жените китайски класически национален танцов костюм женски бял Yangko Dance Stage Носете на Китайската народна носия

Оценки на купувача:

BGN 50.00 -45 %
BGN 91.68
Брой продукти
В магазина


вклучува : врвот+ панталони, не се вклучат и други
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Предлагам Висина
Предлагам Тежина
Биста
половината
S
155-160
37-45 kg
85
67
М
160-165
45-50 kg
89
71
L
165-170
50-55 kg
93
75
XL
170-175
55-60 kg
96
78
XXL
170-175
60-70 kg
100
81
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Китайски Народен Танц
Пол:
Жени
търговска марка:
Даксико
Материал:
Полиестер, Памук
Тип Елемент:
Танцов Костюм Янко
Номер На Модела:
D1132
Класификация На Цветя:
Бял
Размер:
S/M/L/XL/XXL/XXXL

Те също купуват с този продукт