.

.

2018 Фламенко Латински Ча - Ча Социален Танц На Корема 2 Слоя Къса Пола 9 Цвята

2018 Фламенко Латински Ча - Ча Социален Танц На Корема 2 Слоя Къса Пола 9 Цвята

Оценки на купувача:

BGN 20.00 -4 %
BGN 20.91
Брой продукти
В магазина


Нови Flamenco латинска Ча Ча Ballroom стомак Танц 2 Слој Кратко Здолниште 9 Бои Опис на Производот
Материјал : се Водат ITY', 92% поли, 8% spandex.
Големина : Една големина за да се вклопи во повеќето
Должина : околу 35-38cm ( 13.75-15 инчи)
Половината : одговара 60-88cm ( 23.6-34.6 инчи)
Само здолниште, не се вклучат и други додатоци.
Ве молиме проверете ја големината многу внимателни пред да конкурираат!
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.

Подробности

Размер:
M
Танц Тип:
Ориенталски Танци
Пол:
Жени
търговска марка:
МИА ДЖЕНОВИАГ
Материал:
Ликра, Памук
Номер На Модела:
GN-WN7028
Категория източник:
Продукти в наличност
Приложими поводи:
латиноамерикански танци
Приложимо пол:
Жена
Приложимо Възраст:
Възрастен
Модел:
Чист Цвят
подходящ за сезона:
Пролет, Лято, Есен, Зима
името на тъкани:
Кристален Памук
Цвят:
Черен + Леопард

Те също купуват с този продукт