.

.

2018 Деца пеперуда пайети рокля танц на корема висок клас пола на децата танц рокля голяма пола

2018 Деца пеперуда пайети рокля танц на корема висок клас пола на децата танц рокля голяма пола

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -23 %
BGN 33.74
Брой продукти
В магазина


Децата пеперутка Sequined фустан Стомак танц high-end здолниште Деца танц облечи Голема здолниште Големина на Табелата ( единица : cm)
Големина на Половината Колковите Здолниште должина Укажуваат на тоа висина
една големина 54 - 75см 68 - 88cm 72cm 135cm - 150cm
Објектот Се Вклучени
Само здолниште, не се вклучат и други додатоци.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Подробности

Размер:
M
Танц Тип:
Ориенталски Танци
търговска марка:
МИА ДЖЕНОВИАГ
Материал:
Ликра, Вискоза
Номер На Модела:
GN-WN7016
Пол:
Момичета
Категория източник:
Продукти в наличност
Подходящ Сезон:
Лято, зима, пролет, есен
Подходящ случай:
Обичайната сцена, ориенталски танци, народни танци
Приложимо Възраст:
Деца
Приложимо пол:
Жена
Категория на оперативните услуги:
модерен танц
Името на тъкани:
Бяла марля бутил цвят
Състав плат:
Полиэфирное влакна (полиестер)
Приложим сценарий:
Здраво тяло, танцово движение
Цвят:
Бял, жълт, червен, червено, синьо, синьо, лилаво, тъмно зелен

Те също купуват с този продукт