.

.

Ориенталски танци носят сутиен двойно виси на ухото сутиен сексуалната активност носи танц на корема сутиен 10kinds цветове

Ориенталски танци носят сутиен двойно виси на ухото сутиен сексуалната активност носи танц на корема сутиен 10kinds цветове

Оценки на купувача:

BGN 26.88
Брой продукти
В магазина


За стомак танц градник : ткаенини : sequins боја : црна,бела,жолта,виолетова,езеро сино,роза,розова,темно сина,црвена Големина : S(34/75 B/C) број : FM9001 Детали за Производот
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ ______________________________________________________ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ ______________________________________________________
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ ______________________________________________________
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации ______________________________________________________
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Подробности

Размер:
S
Танц Тип:
Ориенталски Танци
Пол:
Жени
търговска марка:
Жизнена сила танцьор
Материал:
Ацетат, Акрил, Полиестер, Ликра
Номер На Модела:
FM9001
Стил На Облекло:
бвп сутиен апендицит
плат облекла:
повече дрехи от плат
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт