.

.

Гореща разпродажба доста градиент многоцветен египетски танц на корема Isis Wing Секси Professional Dancing Wings 9 от цветове на разположение

Гореща разпродажба доста градиент многоцветен египетски танц на корема Isis Wing Секси Professional Dancing Wings 9 от цветове на разположение

Оценки на купувача:

BGN 33.58
Брой продукти
В магазина


ТОПЛО-ПРОДАЖБА прилично Тебе Мулти-Боја Египетскиот Стомак Танц Изида Крило Секси Професионални Танцување Крилја 9 Бои
сега ние само треба прикачена слика бои- 9 бои во акции за да го изберете :
така pls ми каже која боја ви треба или ме остави порака за Боја# по Плаќање !
Забележи : ако се купат помалку од 10pcs ние willnot понуда Крилја Налепници,
ние само што нудат Налепници со квантитетот повеќе од 10pcs,
(ја Налепницата е за 81cm должина, имаат 2 парчиња Налепници по Крила).
Име :
стомакот танц Крилја / изида Крилја стомак танц / стомакот танц изида Крилја
Се користи за :
стомакот danceing / танц обука/ перформанси show /карневал
Craft :
крпа материјал + рачно изработени sewed
Главниот Пазар за извоз :
Европа 40%, Северна Америка 50%
Датумот На Породување :
во рок од 2 дена, ако со акции, во рок од 1015 дена, ако без парк
Користење на логото :
ОЕМ,или клиентот дизајн
Плаќања :
Зачувам Превозот Начини :
DHL,TNT, FEDEX, UPS-от, EMS, ARAMEX,секогаш ќе избираме најевтините и најдобри испорака за вас
1 : заеднички и модни стилови може да бидат избрани на нашата webiste, исто така, клиентот дизајн
и сликата е добредојден, исто така (вклучувајќи дизајн,боја и големина,итн.).
2 : конкурентна цена, брза испорака,добар квалитет,моден дизајн,може да се зделка, ако
со голема количина.ОЕМ е добредојден, исто така.
3 : нашите производи уживаат висок углед во светот,главно за извоз во САД,Европа,
Средината на Европа,Канада,Австралија,Бразил,Африка,итн.
4 : може испорака навремено ако со акции, вашиот судењето цел е прифатливо,најголемиот дел цел
се заврши во рок од 10 дена.
5 : за било каков проблем, pls слободно контактирајте ме,ние ќе ви одговори многу наскоро

Подробности

Размер:
One Size
Танц Тип:
Ориенталски Танци
Пол:
Жени
Материал:
Памук, Микрофибър, Найлон, Полиестер, Вискоза, Ликра
Номер На Модела:
разноцветни крила-1

Те също купуват с този продукт