.

.

Джаз Танц Планински Кристал, Панталони Всичко-Мач Мода Певицата Ds Dj Костюм Дрехи Силует Сверкающая Звездата На Сцената На Нощен Клуб Облекло

Джаз Танц Планински Кристал, Панталони Всичко-Мач Мода Певицата Ds Dj Костюм Дрехи Силует Сверкающая Звездата На Сцената На Нощен Клуб Облекло

Оценки на купувача:

BGN 46.00 -4 %
BGN 47.98
Брой продукти
В магазина

Топ Продажба На Производи Опис На Производот
Прочитајте пред цел :
На rhinestones е sticked, некаде ќе падне во текот на долг пат за испорака, треба да се држиме за нив. Ова не е квалитет проблем, ние не прифаќаме овој спор .
Овој костим не вклучува црна кратко!!!
Ова е нашиот модел шоу!!!
Кликнете на ова piture!
Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина , ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара. За превозот Ние брод за излез на стоки во рамките на 7days од приемот на вашата исплата, и ќе им понуди следење на број. Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-10 дена DHL 3-7 дена Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашиот производ, pls ни остави позитивен фидбек, ако не сте задоволни, мора да контактирате со нас во рок од 5 дена откако ќе го добие тоа, затоа што сите наши производи се посебни користат за фаза шоу, ние canot прифати врати по една недела, затоа што некој може да го користат тоа веќе.

Подробности

Размер:
One Size
Танц Тип:
Китайски Народен Танц
Номер На Модела:
# планински кристал панталони
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Синьцзянский Танцов Костюм
Материал:
Полиестер, Памук
търговска марка:
ЗИППИДИ
Цвят:
Черен
Стил:
секси, модерен костюм
използвайте за:
танци, Dj, шоу, певец, реч
Година:
2018 нов костюм панталони
Тип:
планински кристал, панталони,

Те също купуват с този продукт