.

.

WETKISS платформа Дамски сандали Peep Toe Спайк токчета светкавица Crystal обувки лятна капак пета високи токчета женски гладиаторски обувки

WETKISS платформа Дамски сандали Peep Toe Спайк токчета светкавица Crystal обувки лятна капак пета високи токчета женски гладиаторски обувки

Оценки на купувача:

BGN 51.00 -41 %
BGN 86.54
Брой продукти
В магазина


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Америка Големина ЕВРА Големина Нога должина (CM) Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема. Ширина Нога Должина Нога Должина ИНФОРМАЦИИ
Горниот Материјал : СТП Outsole Материјал : Гумена Пета Висина : 12 CM ЕВРА големина : 32-50 вид забелешка : Сите податоци постојат 1-2 см грешки(собирање на Податоци големина : 36) ДЕТАЛИ
ПРОЦЕСОТ на РАБОТА многу идеја постои зад еден пар на чевли. Со оглед постојано од дизајн, ние се стремиме да совршен носи чувство и пријатна прошетка. Ние се земе парична казна материјал и врвен процесот на производство, само за обезбедување на добра и пријатна чевли за вас. МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ
АГОЛ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Q1. Како да ја изберете вистинската големина ?
Прво ,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога ширина според нашите големина на табела . потоа можете да се земе вашата нога должина и ширина како основа да се избере вистинската големина. Ако сте велика БРИТАНИЈА клиент , ве молиме имајте во предвид нашата големина е ниту велика БРИТАНИЈА големина , ниту руски големина . па ќе треба да изберете големината според вашиот метри должина.
Q2. Како да се потврди параметар на чевли ,како пета висина , окно и така натаму .
Обично , може да се провери фотографија на производи, ќе има една слика да се прикаже висина на потпетици , платформа и така натаму . Исто така можете да прочитате "производи детали "
Q3. Дали чевлите се вистинска кожа ?
Ве молиме да го прочитате насловот на производи. Ако постои вистинска кожа во насловот, тоа е вистинска кожа. Ако ние се означени како СТП , тогаш тоа нема да биде вистинска кожа. Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ".
Q4.Како можам да се направи разлика на говорница се зима или есен стил ?
Ве молиме да го прочитате воведот на чевли.Ако ние се означени тоа како зимата се подигне или снег се подигне, тогаш тоа ќе биде зима говорница. или треба да се провери на боја на копче на страница .

Подробности

Обувки Размер:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
търговска марка:
wetkiss
Вид На Модела:
Твърд
Материал Стелки:
PU
Номер На Модела:
125528jwj
Елемент На Модата:
Обтегач
Случай:
Ежедневни обувки
Вид На Шипове:
Шипове И Бодли
Стил:
Модни модели
Тип Сандал:
Гладиатор
Височина На Платформата:
0-3см
Задни Насрещен Тип:
Делото Шипове
Горния Материал:
PU
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Подкладочный Материал:
PU
Тип На Затваряне:
Цип
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
Дъвка
Размер EUR:
32-50
Име на продукта:
Дамски сандали

Те също купуват с този продукт