.

.

AIYKAZYSDL дамски Ежедневни обувки с отворени пръсти изкуствена кожа лаконичен сандали танкетка летни високи токчета глезена приключи сандали задна светкавица

AIYKAZYSDL дамски Ежедневни обувки с отворени пръсти изкуствена кожа лаконичен сандали танкетка летни високи токчета глезена приключи сандали задна светкавица

Оценки на купувача:

BGN 28.00 -20 %
BGN 35.14
Брой продукти
В магазина


AIYKAZYSDL Жените Секојдневен Чевли на Отворен Пети Faux Кожа Концизен Сандали Оптоварување Пета Лето Високи Потпетици Глуждот Заврши Сандали Назад Патент
Внимание : чевли работи помали,ако вашите нозе должина е 24cm,а потоа изберете US8=39=24.5 cm тука
Пета висина : 10 cm околу.
Бои : црна,кајсија,браун
Сезона : летни
Големини : 35-40
Превозот
1. Објектот ќе биде транспортирана со Следење на број во рамките на 48-72 часа по добиени проверена плаќање.
2. Сите предмети се испраќаат од Кина од страна на Кина мали воздух парцела пост; тоа ќе потрае 15-45business дена за доставување
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
3.Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата e-mail сметка.
4.Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детални Продавачот Оценка (НСД) на 5. За жал, Ако се планира да ни даде неутрален/негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.
Ве молиме додадете ме на вашата омилена листа! : )
Ви благодариме за пребарување & Добар Ден

Подробности

Обувки Размер:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Вид На Модела:
Твърд
Задни Насрещен Тип:
Каишка За Щиколотке
Случай:
Ежедневни обувки
Стил:
Кратък
Номер На Модела:
SSS962010500203
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Тип Сандал:
Гладиатор
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Височина На Платформата:
0-3см
Горния Материал:
PU
Материал Стелки:
ЕВА
Елемент На Модата:
Рим
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Вид На Шипове:
Клинове
Подкладочный Материал:
PU
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
Дъвка
Ток:
10см

Те също купуват с този продукт