.

.

Известни Sexy Summer Sandals Women Open-Toe Slingback Extreme High Heels Buckle Strap Black Елегантни Вечерни Обувки Плюс Размер

Известни Sexy Summer Sandals Women Open-Toe Slingback Extreme High Heels Buckle Strap Black Елегантни Вечерни Обувки Плюс Размер

Оценки на купувача:

BGN 103.00 -35 %
BGN 158.40
Брой продукти
В магазина


ве молиме изберете големина accordding да ми големина на табелата не и на другите големина на табелата ,ви благодариме !
ве молиме изберете ја вашата големина според вашиот Евра големина или footlength ,ако било
прашање или проблеми , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате
Плаќање Политика на Плати во е првиот избор за сите клиенти!
Превозот и пакување Политика Брза и Безбедна Превозот 1, Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање. Осигурување на плаќање е задолжителен, и следење на број е inclouded со сите Домашни и Меѓународни shipements. 2, Нашите чевли се професионално да се испраќаат во безбедно брановидни кутии да им помогне на exsure безбедно пристигнување. >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 25 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : за 4 до 6 дена. Гаранција и Гаранција :
30 дена за враќање на пари! Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Подробности

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Вид На Модела:
Твърд
Задни Насрещен Тип:
Преден И Заден Колан
Случай:
Ежедневни обувки
Тип Сандал:
Обвивка На Глезените
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
търговска марка:
хонги
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Височина На Платформата:
0-3см
Горния Материал:
PU
Елемент На Модата:
Дребния
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Подкладочный Материал:
PU
Стил:
Секси
Номер На Модела:
R1
Материал Стелки:
Дъвка
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
Дъвка

Те също купуват с този продукт