.

.

Мода качество общи месинг, античен черна маслена четка за баня на 5 куки за роба, кухненски шкаф, аксесоари за баня

Мода качество общи месинг, античен черна маслена четка за баня на 5 куки за роба, кухненски шкаф, аксесоари за баня

Оценки на купувача:

BGN 47.00 -24 %
BGN 62.08
Брой продукти
В магазина

Моден квалитетот вкупно месинг антички месинг заврши бања облека куки,кујна закачалка,бања прибор
Материјал : месинг
Боја : Масло бранеа nickle
Должина : 28cm
Ние сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн. Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи. 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. 3.Стоката претежно shiped преку Кина Пост Воздух Mail,EMS или DHL Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex.Ви благодариме! 4.Ние ќе ги напише на следење на број на по испраќање.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот. 1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Подробности

Тип:
Куки За Роба
Стил:
Европа
Начин На Сцепление:
ноктите
Материал:
Мед
Брой куки:
5
Номер На Модела:
DL-RH10588
Стил:
стилът на европейския

Те също купуват с този продукт