.

.

Ацетатная Средната Пълна Дограма Овални Рамки За Очила Класически Дамски Слънчеви Очила За Рецептурной Късогледство И Лещи За Четене

Ацетатная Средната Пълна Дограма Овални Рамки За Очила Класически Дамски Слънчеви Очила За Рецептурной Късогледство И Лещи За Четене

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -40 %
BGN 39.94
Брой продукти
В магазина


Ве молиме цел следниве леќи да се направи рецепт очила. Ние ќе ги намали објективот и да ја инсталираш во рамка.
Единствена Визија Леќи
Бесплатни Форма Прогресивна Леќи
Опрема за Леќа Сечење & Монтажа
Ве молиме слободно контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем на нарачката. Ние се многу подготвени да ви помогне во решавање.
Ние ќе ви испратиме нова, или да направи наплата за квалитетот на производот прашање.

Подробности

Материал На Рамката:
Пластмаса
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
VPA038
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри

Те също купуват с този продукт