.

.

MY НАМАЛЯВАМ High quality low price 1.56 index Бифокальная леща CR39 с хардинговым покритие и с антирефлексно покритие

MY НАМАЛЯВАМ High quality low price 1.56 index Бифокальная леща CR39 с хардинговым покритие и с антирефлексно покритие

Оценки на купувача:

BGN 61.00 -5 %
BGN 64.00
Брой продукти
В магазина


ФАБРИКА ЦЕНА
СИТЕ РАМКИ СЕ ДИРЕКТНО ОД ФАБРИКАТА.
НАЈДОБРА ЦЕНА, ДОБАР КВАЛИТЕТ WARRENTY
300pcs цел количина може да биде печатење вашето ЛОГО
Превозот :
ние ќе ја испратите вашата стока од 3 работни дена по уплатата примена.
Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail
Откако го продаде услуга :
ако ја прими стоката , постојат било кој квалитет на проблем, ние ќе ја испрати на нови една за вас, како е можно поскоро.
Нашата компанија главно во оптички производи, како што се : дрво и ацетат оптички рамка, , , , TR90 оптички рамки, чист титаниум оптички рамки, memroy титаниум оптички рамки , eyewear очила, децата оптички рамки , жената оптички рамки, човекот оптички рамки, очила за сонце . Ние исто така им помагаме на клиентите за пребарување наочари случај, очила за сонце случај, наочари чиста крпа, srewdriver и други наочари додатоци.
Ние сме, исто така, професионални во оптичка леќа : CR39 леќа, 1.499 индекс една визија леќа, 1.56 индекс, 1.61 индекс, 1.67 индекс, 1.74 индекс една визија леќа, bi-фокусна леќа, и мулти фокусна прогресивна леќа, photochromic леќа, поларизирани леќи, багра шарени леќа.
Компанијата правило :
Квалитетот на прво место , Тимската работа , Одличен услугата на купувачи, соработка
Опис :
Висок квалитет ниска цена 1.56 индекс Bifocal леќа CR39 со harding слој и Antireflective слој.
Со тврд слој , и анти-рефлективен слој. Цената е за еден пар, две парчиња.
Како цел еден пар на рецепт очила?
Чекор 1 : за оптички рамка;
Чекор 2 : Изберете погоден леќа;
Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или e-mail .И други барање. Ние ќе испрати линк на леќи за вас.
Чекор 4 : Ќе се направи исплата на леќа.
Потоа, само се чека за вашиот RX очила ќе на вашата страна наскоро.Толку е лесно!~
Дополнителни Опции за Леќи :
Леќи на Багра опција $4.99 САМО!!
Напомена : Багра е за повеќето јасно леќи(освен 1.59 индекс PC леќа и 1.74 висок индекс на една визија леќа).
Леќа форма избор за rimless рамки. ( Само За rimless Рамки )
За Превозот Standard international shipping ( Бесплатен Превозот 12-40days ја прими стоката)
DHL ( 3-7days ја прими стоката
трговија на големо превозот цена ќе биде caculated зависи од цел количество.

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Лещи
Пол:
Жени
Лещи Материал:
CR-39
търговска марка:
МОЯТ НАМАЛЯВАМ
Номер На Модела:
1,56 индекс Бифокальный обектив
Покритие:
HMC
Място на произход на стоките:
Дзянсу, Китай (Континентален)
подходящ:
И мъжете И жените,
Вътрешния кръг:
плосък, кръгъл
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт