.

.

Безплатна доставка 3 метра и диаметър 1,6 мм прозрачна тръба 3:1 / свиване на тръба / 3 пъти свиване / водонепроницаемое печат

Безплатна доставка 3 метра и диаметър 1,6 мм прозрачна тръба 3:1 / свиване на тръба / 3 пъти свиване / водонепроницаемое печат

Оценки на купувача:

BGN 7.84
Брой продукти
В магазина

Детали За Производот
Опис На Производот
Име на производ : двоен-ѕидот топлина shrinkable цевка со лепак (triple намалување);
Спецификации : 1.6 mm (внатрешен дијаметар пред својата 2.0 ± 0.2 мм, целосно повече внатре дијаметар 0.6 ± 0.2 мм);
Температурата опсег : -55 c ~ 105 c
Соберете температура : почетна намалување на температурата 80 c, целосно да се намали температурата на 100 c;
Номинална напон : 600 V;
Боја : Транспарентна;
Карактеристики на производот : 3 : 1 за намалување на односот, водоотпорен печат, вирус олеснување, во согласност со Европската Ro HS и други еколошки барања.

Подробности

Цвят:
Прозрачен, Червен, Бял, Син, Зелен, Черен, Жълт
Тип:
Свиване
Номер На Модела:
1.6 mm
is_customized:
Yes
Материал:
-

Те също купуват с този продукт