.

.

Регулируема сгъваема кола чаша лодки бял / черен титуляр напитка за разходка с лодка / на морската / каравана/на колата/4x4 / RV/чаши универсален

Регулируема сгъваема кола чаша лодки бял / черен титуляр напитка за разходка с лодка / на морската / каравана/на колата/4x4 / RV/чаши универсален

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -15 %
BGN 9.39
Брой продукти
В магазина


Прилагодливи Виткање White & Црна Пијат Носителот Брод/Морски/Караван/Автомобил/4x4/Р.В./Првенство
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Удобен, корозија-отпорни на одборот простор за вашите пијалаци (чаши, лименки, итн.).
Елегантен изглед за да одговараат на денешните модерни watercraft.
Прилагодливи retainer оружје, има чаши или лименки од 65mm да 80mm дијаметар.
Лесно да се инсталира.
Спецификација :
-Планината база Димензии : Должина 95mm (3.75") x Ширина 92mm (3.6")
-Планината Завртка Дупка со дијаметар : 3.9 mm (packeage не вклучуваат завртки.)
-Боја : Црно-Бело
-Материјал : Arcylonitrile Butadine Styrene
-Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ NOTE :
Pls потврди вклопуваат објект, ако тоа одговара на вашата модели пред да ја купите.
Пакет Се Вклучени :
1 x Пијат Носителот

Подробности

Тип Елемент:
Държачи За Напитки
Името На Модела:
Няма
Широчина На Елемента:
8cm
търговска марка:
Автолидер
Височина На Продукта:
4cm
специални характеристики:
здрав
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.5kg
Дължина На Продукта:
8cm
Диаметъра На Продукта:
4cm
Вид На Материала:
Метални
Припадъци:
лодка
Цвят:
Черно И Бяло
Тип:
Държачи За Напитки
Брой:
1 бр.
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Те също купуват с този продукт