.

.

Нов Fukuda автоматично самовыравнивающийся 5 линеен 1 точков лазерен ниво 4V1H EK 234P

Нов Fukuda автоматично самовыравнивающийся 5 линеен 1 точков лазерен ниво 4V1H EK 234P

Оценки на купувача:

BGN 176.00
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
Електронски само-израмнување, широк израмнување опсег, висока прецизност и стабилност.
Со MCU контрола, лесно ракување, високо trustiness. Со ласерски диоди, бранова должина 635nm, високо видливи и фокусирани на ласерски зраци.
Емитираат четири вертикална линија едни со други крст и една хоризонтална линија, plumb точка.
Со парична казна прилагодување за практично работење.
Со затворен надворешен прекинувач функција.

Подробности

Дължина на вълната:
635
Тип:
Вертикалните И Хоризонталните Лазери
Модел За Измерване:
2 линия
Точност:
1
Номер На Модела:
EK 234P
Име:
Фукуда

Те също купуват с този продукт