.

.

Нов 100 бр рефлектор лист 20 х 20 мм Светоотражающая лента targe за Leica / topcon / sokkia/nikon тотална станция с високо качество

Нов 100 бр рефлектор лист 20 х 20 мм Светоотражающая лента targe за Leica / topcon / sokkia/nikon тотална станция с високо качество

Оценки на купувача:

BGN 56.00 -10 %
BGN 62.40
Брой продукти
В магазина


НОВИ 100 компјутери Рефлектор Лист 20 x 20mm Рефлексивни лента targe за Leica /topcon/sokkia/nikon Вкупно Станица висок квалитет
Оваа понуда ќе добиете 100 компјутери Рефлектор Лист
Спецификација на производот : 20*20 mm
Вкупно Станица посебни рефлектор.
Самолепливи тип со самолепливи рефлексивни филм зад себе, треба да го поставите директно на објектот може да се набљудува. Издржливи самолепливи рефлексивни филм тип може да бидат користени во поголемиот дел од работата на животната средина, сонце и дожд услови на нормално мерење опсег може да достигне десет години по првичната 50% на нормално мерење циклус, мерен опсег е речиси непроменет. Ниска цена, ниска цена за долгорочна како резервирани, не грижете се за украдени, можат да бидат поставени на потребата за долгорочно набљудување на објектот погоре. Подземни работи во поле, или лесно целта бидејќи на само-рефлексија филм paste-дифузен тип на функции со исто време, во текот на ноќта или подземните градежни работи и други слабо светло на животната средина, со фенерче на сајтот додека целна насока на фотографија, ќе го најдете светли моменти од ставете-тип рефлектор, на работа не бара призмата осветлување со светилката кога е потребно. Агол мерен инструмент за различни кои се движат сите вкупно станици, на далечина може да се користи, само за различни инструмент прилагодувања може да бидат различни призмата постојана. Дали вашиот производ се прекинува, или најновите производи, можете да ја користите paste-тип на само-рефлексија филм. Широко се користи во мерењата, како додека тие се само-рефлексија филм на паста-стил арена, додека вкупниот станица, опсег пронаоѓач, theologize работно место може да се започне од ставете-тип на филмови може да биде надлежен.

Подробности

Те също купуват с този продукт