.

.

Лазер напречната линия, линия 3 1 точка, лазерен ниво, на ниво Лазер напречната линия, лазерен ниво на хоризонтална вертикална линия

Лазер напречната линия, линия 3 1 точка, лазерен ниво, на ниво Лазер напречната линия, лазерен ниво на хоризонтална вертикална линия

Оценки на купувача:

BGN 88.53
Брой продукти
В магазина

Производ Модел Describtion единечна Цена Линк Lase Ниво EK-153 P 2 lines $47.95 Lase Ниво EK-253 P 3 линии $55.33 Lase Ниво EK-453 P 5 линии $70.00 Име на Производ Ласерски Ниво Бренд Fukuda Модел Бр. EK-253 P(2 V1 H) Линија Број 3 бранова Должина 635nm Надолу точка бранова должина 650nm Прецизност 5m±1mm Моќ од 3 х 4.5 V 5# Сува Батеријата Работна Температура -10 степен C - 45 степен C Пакет вклучуваат 1 x Ласерски Ниво во алуминиумско случај 1 x Прирачник 1 x Безбедност Очила 1 x Појас
Answer : ___________________________ Note : фабрика за конфигурација без батерија, бидејќи батеријата не е погодна за царинската

Подробности

Те също купуват с този продукт