.

.

Лазер напречната линия, ниво лазер, 2 линия 1 точка червено/ 3 на линия 1 на точка червена/ 5 линии 1 точка червена

Лазер напречната линия, ниво лазер, 2 линия 1 точка червено/ 3 на линия 1 на точка червена/ 5 линии 1 точка червена

Оценки на купувача:

BGN 94.94
Брой продукти
В магазина

Бренд Модел се Опише Цена Fukuda EK-159 AP Две линии $59.34 Fukuda EK-259 P Три линии $64.26 Fukuda EK-459 P Пет линии $74.10 * Автоматско само-израмнување опсег, лесен за употреба, сигурен.
* бранова должина од 635nm phlx ласерски, ласерски линии за јасна и светла.
* може да се ротира 360 °, го олеснува точни целта.
* може да се користи за внатрешна и надворешна.
* со dial, позиционирање повеќе точни, операција попрецизно. Линија бранова должина (nm) : 635 На бранова должина (nm) : 650 точност : ±1mm/5m Хоризонтална агол : ?120° вертикалниот агол : ?110° Моќ : 5 алкална батерија 3 Работна температура : -10 ~ 45 Автоматско само-израмнување опсег : ±2.5°
Manufactuer стандардна конфигурација

Подробности

Те също купуват с този продукт