.

.

Обектив Led СКДЖ-20 от висок клас оптически, размер: 20кс11. 3мм, степен: 90, 120, компютърно цифрово управляеми шлайфмашини повърхност, 4 низкопробных фута, материали ПЛЕКСИ

Обектив Led СКДЖ-20 от висок клас оптически, размер: 20кс11. 3мм, степен: 90, 120, компютърно цифрово управляеми шлайфмашини повърхност, 4 низкопробных фута, материали ПЛЕКСИ

Оценки на купувача:

BGN 216.00
Брой продукти
В магазина


Функција :
Led леќа
Температура : -30 до +90 степени
Површина : Мелење & Plano, 4 база на нозе
Агол : 90, 120
Дијаметар : 20mm
Висина : 11.3 mm
Transmittance : 93.%
Материјали : ПММА
Боја : Транспарентна
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Услуги на клиентите :
1. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
3. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
5. Ако Купувачот сакаат значително многу леќа, може да се обезбеди примерок за тестирање во бесплатно, но купувачот треба да ја преземе контролата на курир цена, место најголемиот дел цел по тестирање е во РЕД.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.

Подробности

Използването на:
Оптично
Форма:
Plano
Диаметър на:
20 mm
търговска марка:
Джармей
Номер На Модела:
SCJ-20
Структура:
Плосковыпуклый
Материал:
Пластмаса
Цвят:
Прозрачен
Материали:
ПЛЕКСИГЛАС
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт