.

.

Scrolling фалшиво съобщение водеше светлина икона на автомобила с жълт цвят

Scrolling фалшиво съобщение водеше светлина икона на автомобила с жълт цвят

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -5 %
BGN 19.04
Брой продукти
В магазина


Боја : Жолта SMD LED,Црна Рамка Dot matrix : 7 x 21 Големината на Рамката : 80mm*30мм*6mm(3.15" х 1.18" x 0.24") Големина на Екран : 74mm*17mm(2.9"x0.67") Нето тежина : 30g; Бруто Тежина : 45g Екранот поддршка англиски,некои знаци Лесно да се измени,се префрлат порака,за промена на брзина и ЛУМ Преку 3 функција копчиња на грб. (Со англиски јазик Прирачник да знаат детални работа). Се прилагодува осветленоста од 1-9.Бројот е поголем,на светлост е посветла 9 нивоа на брзина на прилагодување.Бројот е поголем,брзината е побрзо. Display mode : Дојдете Моќ : CR2032 батеријата,нормална игра употреба на електрична енергија 7 МА, и тоа може да го поддржи 3 V CR2032 копчето батеријата за 20 часа под идеални услови(Нормално користење) Широко користење во автомобил со 12v автомобил линија Составување делови(Пакет вклучуваат) : LED Значка x 1 ;CR2032 батеријата x 2;познавање на англиски maual x 1; 12v автомобил x1 линија.
Слика Покаже :
Различни Бои може да биде факултативна, Црвена/Жолта/Сино/Зелено/Бела ,цената се различни :
- Многу слични топла продажба на модели за вашиот изберете да се допре до повеќето цена-effetice,Сакате да знаете повеќе?Колку?Контакт сега!-
Примена :
Накит цена картичка, супермаркет производи..
промотивни лиценцирање, ноќни клубови, барови, турнири..
концерти, КТВ, туристички атракции, кафулиња, аукциски куќи.
Кафулиња, банки, супермаркети, аеродроми и други придружник цифрен број.
Зошто да го одберете нас?
Професионални произведуваат... Висок квалитет и конкурентна цена...
Одговорен за Клиентите...
Можеби како што се :
Бесплатен превозот 12*48 Пиксели Жолти led Дисплеј Име Значка Multilanguage support US$ 27.99 /парче
Промет на големо со Бесплатен Превозот Сина Боја LED Име Значка Порака Ознака Лизгање Знак US$ 27.99 /парче
Промет на големо со бесплатен превозот Црвено Единствена боја на дигитален led име значка 5sets/многу US$ 96.99 /многу
5 групи / многу
Промет на големо со бесплатен превозот Црвено Единствена боја на 5sets/многу батерија led име значка US$ 96.99 /многу
5 групи / многу
Топла продажба 5sets/многу Чиста сина LED Име значка светне Име Картичка ID Бесплатен Превозот САД$ 115.

Подробности

is_customized:
Yes
търговска марка:
Leadleds
Използването на:
Полу-открит
Номер На Модела:
LLD180-721Y
Функция:
Текст
Цвят На Чип Тръба:
Жълт
Пиксели:
7*21
Нето тегло:
40 г
Размер На Екрана:
84*20
Съхранение:
8 съобщения
Размер На Екрана:
80*30*6 мм

Те също купуват с този продукт