.

.

Закрит автомобил води Moving знак с червен дисплей съобщения скроллинга 12v

Закрит автомобил води Moving знак с червен дисплей съобщения скроллинга 12v

Оценки на купувача:

BGN 176.00 -5 %
BGN 184.94
Брой продукти
В магазина


Пиксели : 7*40 точки Големина : 30*5*1cm Дисплеј во боја : Црвена Поддршка : англиски,дигитални,карактер,интерпункција и руската Куќиште : класична црна ABS пластика , убава и дарежлив; Екранот ефект : од десно кон лево,3 брзини само : Брзо,Умерена,бавно се Уредува пораки од далечинскиот управувач,Може да го спаси вкупно 9pcs пораки,секоја порака може да се покаже 250 max знаци DIY лесна инсталација, без завртки или потребни алатки,2 вшмукување купови се вклучени. 12 V cigaretter полесни адаптер за приклучување во автомобил Екран може да се ротира 360 степени за да се задоволат потребите на различни агли
Пакувањето вклучува : 1pcs LED дисплеј 1pcs Далечински Управувач 1pcs 12 V cigaretter полесни адаптер 2 парчиња Морон 1pcs англиски јазик прирачник Слики прикажани :
Примена :
Можете да го користите на класа,на пример автомобил прозорци,продавница прозорци и др.. Одличен за бизнис рекламирање, ресторани, настани, страни и повеќе .
Зошто да го одберете нас?
Професионални произведуваат...
Висок квалитет и конкурентна цена...
Одговорен за Клиентите...
Можеби како што се : 4pcs/многу Бесплатен превозот Сини led автомобил порака лизгање на екранот со 7x40 точки US$ 143.59 /многу
4 парчиња / многу
Бесплатен превозот 7*40 затворен Мини led автомобил екранот поддршка Russina јазици US$ 29.99 /парче
Бесплатен превозот LED биро или автомобил прикажуваат реклами Знак 2sets/многу US$ 86.99 /многу
2 групи / многу
Бесплатен превозот црвено 7 X41 ДОВЕДОА автомобил се движи лизгање порака знак со црно куќиште US$ 51.99 /парче
Бесплатен превозот Програмабилни Led Движат Знак Екранот Поддршка на Часовникот Функција US$ 58.56 /set
Промет на големо со Бесплатен превозот 7x41 пиксели led движат знак екранот за автомобил US$ 51.99 /парче
Бесплатен Превозот 2013 нов стил 7 од 41 пиксели црвена боја мини led часовникот на екранот US$ 38.39 /парче
Промет на големо со Бесплатен превозот 12 V LED Движат Знак Лизгање Дигитални Автомобил Порака Светлина Во Црвена Боја US$ 86.99 /многу
2 групи / многу
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Испорака :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.

Подробности

is_customized:
Yes
търговска марка:
Leadleds
Цвят На Чип Тръба:
Червен
Използването на:
На закрито
Номер На Модела:
LLDT460-D740RM
Функция:
txt, изображение, брой, gif икони
Пиксели:
7*40
Пиксели:
7*40
цвят на рамката:
Черен
Нето тегло:
285 грама
Дистанционно управление:
ДА
Цвят На Дисплея:
Червен сингъл
Размер На Екрана:
20cm х 2см

Те също купуват с този продукт