.

.

етаж завеса етапа Led, SMD 3 в 1 8.928 MM за предпоставки, полза за вътрешен / подово, тънък дизайн,подово видео завеса Led крива,

етаж завеса етапа Led, SMD 3 в 1 8.928 MM за предпоставки, полза за вътрешен / подово, тънък дизайн,подово видео завеса Led крива,

Оценки на купувача:

BGN 8800.00
Брой продукти
В магазина


Најдобра цена 8.928 mm отворено крива водена завеса, 1000mm*500mm, ултра тенок, висока осветленост
Paramete
1. Најдобар поглед на далечина : 8 M - 100 M
2. Пиксели состави : 8.928 mm SMD 3 ВО ЕДНА 1 R 1 G 1 Б
3. Дисплеј во боја : Целосна боја
4. Осветленост : >=6000 Nits /метар квадратен
5. Големина : 500*1000mm
6. Резолуција : 56*112
7. Кабинетот Материјал : Алуминиум
8. Тежина : 7.5 KG
9. Работен Напон : AC110 V/220 V
10. Моќ консумираат(Макс) : 800 W / sq.м
11. Погледнете Ангел(H/V) : 110/100
12. Животен век(часот) : 50,000
Класичен Индустрија Крива Дизајн, може да се прилагоди поинаков Агол :
Висок Referesh Возачот. 100% Врвни Перформанси, погледнете го нашиот тест соба слика :
Тоа може да го користите за Телевизија Настан,Live Broadcasting, Автомобил ПОКАЖЕ :
Пакување & Испорака
Летаат Случај На Пакет :
:
Пакување листа :
Led Дисплеј 1000mm * 500mm : 10 компјутери
Лет Случај Моќ Кабел : 10 компјутери
Лет Случај Кабел за Податоци за : 10 компјутери
Цената не вклучува лет случај, лет случај цената ќе биде 125 ЕЕЗ, 5 ВО 1.можете да ги купите нашите лет случај од линкот подолу
ВИДЕО Процесор Што може да референтни линкот подолу :
Испраќачот Картичка Вие можете да ја референца линкот подолу :
Нашите Услуги
A : 24 Часа По продажбата на поддршка,стручна поддршка,далечински управувач и прирачник книгата,не само што го продаде екранот за вас,но повеќе поддршка
Б : Вистински Тајван Чип + Висок квалитет на боја, CE,ROHS,на препораките на FCC за сертификација фабрика
C : Сигурни Dispaly од фабрика е 100% испитот се направи и без било каква грешка,било проблем, ние ќе Одговорност

Подробности

Функция:
Видео
is_customized:
Yes
Използването на:
Полу-открит
Номер На Модела:
Пиксел 8.928 мм
Цвят На Чип Тръба:
Пълен Цвят
Пиксели:
Пиксел 8.928 мм
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт