.

.

силен акрилно лепило 8 мм 50 м тиксо сватбена декорация на стени стикер без следа двустранен лента

силен акрилно лепило 8 мм 50 м тиксо сватбена декорация на стени стикер без следа двустранен лента

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -22 %
BGN 5.10
Брой продукти
В магазина

Ширина 8мм Отпорни на Топлина двострано Транспарентен двојно страна Јасно селотејп автомобил Налепница
Опис : Супстрат : ПЕТ Лепак : Модифицирани акрилни Боја : Транспарентна отпорни на топлина Ширина : 8mm Должина : 50 m Добар температура отпор :
Краткорочни отпорност на топлина 150 целзиусови степени.
Долгорочна отпорност на топлина 100 целзиусови степени. Карактеристики : Добро стареење отпор Добар растворувач отпор Добро омекнување отпор Добра отпорност на влага Добра обработка, својства, Примена : За да се видиме поправка Монтажа на ABS пластика делови во автомобилската индустрија Само-лепило за монтажа на гума/EPDM профили Монтажа на decoratiion профили и украси во мебел индустријата за Монтажа на батеријата пакети, леќи и допир на екранот во електронски уреди свадба декорација за автомобил Пакет : 1 Тркалаат x Двојно двострано селотејп

Подробности

Цвят:
3ммх50м, 5мм Х50М
Тип:
Случай
Номер На Модела:
TP-001
Материал:
PA
Цвят:
Червен прозрачен
Стил:
бистра двустранно
Използването на:
колата огнеупорни, офис, монтиране на украса
Материал:
Акрил

Те също купуват с този продукт