.

.

2 бр спирала + 50шт еднократна грим четка за мигли Спирала апликатор бързо съхне Кърлинг очите Грим инструменти

2 бр спирала + 50шт еднократна грим четка за мигли Спирала апликатор бързо съхне Кърлинг очите Грим инструменти

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -16 %
BGN 7.17
Брой продукти
В магазина


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
100% Сосема Нов и Висок Квалитет Карактеристики : Оваа маскара доаѓа со расположливиот eyelash четка погодно за секојдневна употреба. Четка чешли вашиот eyelash пред или откако ќе се стави на маскара. Обезбедува природен и одделени eyelash. Лесен за употреба и удобен за носење Спецификации : Предмет : Расположливиот Eyelash Четка +Eyelash Маскара Материјал : Влакна Боја : Црна Маскара Големина : Прибл. 130 X 15mm/115 X15mm Количество на Маскара : 2 парчиња Количество на Четка : 50pcs

Подробности

Тип:
Спирала за мигли
търговска марка:
МИС РОЗА
Номер На Модела:
2 Mascara + 50 Еднократна Употреба Четка За Мигли
Брой:
2 Mascara + 50 Еднократна Употреба Четка За Мигли
Полза:
Къдри, Му, Бързо / Бързо Се Изсушава, С Дебелина, Друго, Естествен
Съставка:
Паста / крем
Размер:
Full Size
НЕТНО ТЕГЛО:
100 гр
Водоустойчив / Водоустойчив:
No

Те също купуват с този продукт