.

.

Нов премия да вземе пет Корея оригинални мъжки компресия на кожата стегнат тъмно-сини дълги панталони 209

Нов премия да вземе пет Корея оригинални мъжки компресия на кожата стегнат тъмно-сини дълги панталони 209

Оценки на купувача:

BGN 31.98
Брой продукти
В магазина


Адвокатско долги Панталони компресија Хулахопки направени со користење Земете Пет технологија за Компресија одговара bolsters мускулите поддршка и се зголемува циркулацијата на UVA/UVB Заштита - Земете Пет compressoin ја штити кожата од UVA/UVB зрачењето за време на вашиот отворено тренингот Одлична за скијање, сноубординг, обука, се натпреваруваат, и сите временски спортови и активности Машина перат
Новите Премиум Земете Пет Кореја Оригинални Мажите Компресија на Кожата Тесни Спортски МОРНАРИЦА Долги Панталони 209
* Одличен Квалитет И Најниска Цена
* Материјал : Поли 92% + Span 8%
* Потекло : Направени Во Кореја
* Состојба : Brand New * Функција
Совршен за мажите & дами
Промовирање на циркулацијата
Подобрена наплата, намален замор
Намалување на мускулната вибрации
Повратни Информации Политика
Ако кој било проблем или проблеми, ги споделите со нас пред да замине повратни информации или отворање на случајот.
Ние секогаш мислат дека купувачот е секогаш во право.
Ние да се потрудиме да се направи сте задоволни со вашето купување.
Комуникација најдобро е најбрз начин да се реши проблемот.
Увозни Давачки & Данок
Цена во Али exress не вклучуваат Увозни Давачки & ДАНОК на купувачот земјата.
Сите Увозни Давачки & ДАНОК е апсолутно сопствена на купувачот.
Ние исто така се обидуваме се потрудиме за купувачот да не се биде обвинет или обвинет малку.
Кога купувачот треба посебно барање,
остави порака, со цел табела.
Кога купувачот одбие објект во сопствени, Ние ќе рефундирање на сите плаќање освен превозот надомест.
Политика На Враќање
Ние обезбедуваме 30 дена политика на враќање за купувачот.
Враќање ќе бидат издадени откако ќе добиеме објект.
Ако објектот има manufacted грешка или проблем на превозот напредок, Враќањето е Можно.
-> Врати полнење е сопствена на продавачот.
Ако сте незадоволни со нашиот објект, ние ќе гарантира целосна наплата со исклучок на превозот надомест.
-> Врати полнење е сопствена на купувачот
- Сите објектот ќе се вратат, вклучувајќи и Оригиналната кутија.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Пол:
Мъже
Стил Панталони:
Хетеро
Номер На Модела:
Тъмно-сини дълги панталони 209
Тип Тъкани:
Шифон
Размерът на талията(в см):
32-нула
Украса:
Няма
Стил:
Модни модели
Вид На Талията:
Среден
Предни Стил:
Плисе
Дебелина на:
Лек
Вид На Монтаж:
Кльощава
Дължина:
Full Length
Материал:
Полиестер, Ликра
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Вземете пет (произведено в Корея):
Произход

Те също купуват с този продукт