.

.

Джън ГУ шуй външен обезболяващ лосион 3,4 грама на 100 мл

Джън ГУ шуй външен обезболяващ лосион 3,4 грама на 100 мл

Оценки на купувача:

BGN 22.38
Брой продукти
В магазина

Во врска со Производот 3.4 Оз. секое шише, САД верзија, има Краткоденица Медицина Компанија анти-лажно лого за да се обезбеди соодветна по продажба клиент поддршка Помага исцелување преку промовирање на циркулацијата на крвта и ги регенерира коскеното ткиво, исто така Може да се користи пред или по вежбање за лекување на болка и зајакнување на тетивите. Производ на Кина, дистрибуиран од страна на Краткоденица Медицина Компанија во САД Употреба Zheng Gu Шуи Liniment за привремено олеснување на мали видови, модринки, sprains мускулни болки и болки и артритис.
ZHENG GU ШУИ значи "коска-поставување на решение" на Кинески. Неговата функција е да се промовира циркулацијата на крвта, го запре болката и да им помогне на регенерација на коскеното ткиво. Користете Zheng Gu Шуи Liniment за привремено олеснување на мали видови, модринки, sprains мускулни болки и болки и артритис. Помага исцелување преку промовирање на циркулацијата на крвта и ги регенерира коскеното ткиво, исто така Може да се користи пред или по вежбање за лекување на болка и зајакнување на тетивите. Производ на Кина, 3.4 Оз (100 Ml) се Одлични за Боречка Вештина. Акции. Привремено ублажува помали болки и болки на мускулите и зглобовите поради : едноставен backache, rthritis, sprains, модринки sprains. ZHENG GU ШУИ е произведена од Guangxi Yulin Фармацевтска. Основана во 1956 година, Guangxi Yulin Фармацевтски е еден од Кина педесет највисоко оценет фармацевтски индустриски претпријатија, со повеќе од 700 вработени, вклучувајќи и 200 техничари. Оваа древна лек ги задоволува Кинески и Австралиски Good Manufacturing Практики стандард

Подробности

Тип Елемент:
Антиперспиранти
Номер На Модела:
Лосион
НЕТНО ТЕГЛО:
100 мл
Съставка:
Лосион
Размер:
standard

Те също купуват с този продукт