.

.

2.5v820uf 8х8 Япония полимерна твърди кондензатор LF 820UF / 2.5 V

2.5v820uf 8х8 Япония полимерна твърди кондензатор LF 820UF / 2.5 V

Оценки на купувача:

BGN 8.00
Брой продукти
В магазина


1 дали ние секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.
2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспорт трошоци за на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш различни суфикси пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж.
3 таму ако имаат голема количина на нарачки, ве молиме контактирајте со НАС да се преговара за цената
Приемот на 4.по стоки, ако ТОА јас кисело грешка ние ќе го поправи нашите грешки ве молиме контактирајте со НАС пред да поднесе спорови.
5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас pls оставете 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и вашите предмети или pls контакт со ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо.
6 таму, ако се многу модели на ве молиме забелешка на објектот Бр. Таму треба по уплатата.

Подробности

капацитет:
10ШТ, 100ШТ
Номинално Напрежение:
Стандарт
Тип:
Алуминиеви Електролитни Кондензатори
Вид На Опаковката:
градския дупка
Работна Температура:
Стандарт
Структура:
Неподвижен Кондензатор
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
2.5в820уф
Приложение:
Стандарт
капацитет:
Стандарт

Те също купуват с този продукт