.

.

8х8 6.3v560uf химически твърди полимерна кондензатори на дънната платка видео карта кондензатор 560UF/6.3 V

8х8 6.3v560uf химически твърди полимерна кондензатори на дънната платка видео карта кондензатор 560UF/6.3 V

Оценки на купувача:

BGN 28.21
Брой продукти
В магазина


1 дали ние секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.
2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспорт трошоци за на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш различни суфикси пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж.
3 таму ако имаат голема количина на нарачки, ве молиме контактирајте со НАС да се преговара за цената
Приемот на 4.по стоки, ако ТОА јас кисело грешка ние ќе го поправи нашите грешки ве молиме контактирајте со НАС пред да поднесе спорови.
5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас pls оставете 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и вашите предмети или pls контакт со ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо.
6 таму, ако се многу модели на ве молиме забелешка на објектот Бр. Таму треба по уплатата.

Подробности

Тип:
Алуминиеви Електролитни Кондензатори
Номер На Модела:
Стандарт
Вид На Опаковката:
градския дупка
капацитет:
Стандарт
Номинално Напрежение:
Стандарт
Работна Температура:
Стандарт
Структура:
Неподвижен Кондензатор
is_customized:
Yes
Приложение:
Стандарт

Те също купуват с този продукт