.

.

Изкуствени фалшиви фалшиви нокти чисто бял мода сладки бонбони къси нокти на тестени изделия и стил направи си САМ салон стоки W

Изкуствени фалшиви фалшиви нокти чисто бял мода сладки бонбони къси нокти на тестени изделия и стил направи си САМ салон стоки W

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -46 %
BGN 1.84
Брой продукти
В магазина


Вештачки Лажни Лажни Ноктите Чиста Бела Мода Слатка Бонбони Кратки Нокти Macaron Стил DIY Салон Стоки W
Спецификација :
Количина : 1 Комплет=24pcs ноктите
Боја : Како на сликата покажува
Не вклучувајќи го и лепак.
Функција :
100% сосема нов и добар квалитет
Декорација на нокти
Лесно да се применуваат на природни нокти
Чистење на површината на ноктите, употреба на лепак или лепак стап, и ставете ја на ноктите
Печат со јасна topcoat ако сакате, Погоден за лак / помине декорација екранот
пластични ноктите
За професионално студио употреба или домашна употреба
Како да се отстрани лажни ноктите
1. ако користите лепак стап, само да се стави на нокти во топла вода околу 1 минута, потоа може да easilly се отстранат ноктите
2. ако користите течен лепак, ве молиме да користите лепак clearner вода за да се отстранат ноктите.
Ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе, ние имаме повеќе од 1000 дизајни.
И ние сме ажурирање секоја недела. ви благодариме

Подробности

търговска марка:
Эчикъ
Материал:
Акрил
Приложение:
Пръст
Тип:
Пълни С Върховете На Ноктите
Номер На Модела:
Режийни Ноктите
Размер:
Artificial nails
Брой:
24шт ниалов
Дължина На Ноктите:
12mm~17mm
Ширина На Ноктите:
7.5 мм~15 мм
Тип Елемент:
Външен Ноктите

Те също купуват с този продукт