.

.

Sweet Шило Нейлз Tips Long French12 Designs Full Cover режийни нокти с лепило акрилни блестящ модерен стил 24 бр./ опаковане.

Sweet Шило Нейлз Tips Long French12 Designs Full Cover режийни нокти с лепило акрилни блестящ модерен стил 24 бр./ опаковане.

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -13 %
BGN 4.61
Брой продукти
В магазина

2016 година Слатка Stiletto Ноктите Совети Долго French12 Дизајни Целосно Покривање Лажни Ноктите Со Лепак Акрилик Сјае Мода и Стил 24pcs/ Пакет Пакет : 24pcs помине совети + 2g помине лепак Во Убава papper Кутија Боја : Како на Сликата Покаже Како да изберете ноктите сакате? Можете да кликнете на фотографијата на горниот лев агол, таа ќе се според правото код. Или ве молиме изберете код, тоа ќе се според фотографијата. Пакет : 1x24pcs/set (со Слободен Лепак ) 100% сосема нов Модел : како на сликата покажува Ноктите Примена : 1.Трим, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина coior на ноктите и сув излезе. 2. Отстрани филмот на производот,отсечени patter и се фрлам во вода 10-20 секунди. 3. Moisten ноктите, се држи на ноктите совет во позиција. 4. Соп до вода со хартиена крпа и удар сува. 5. Капа со јасно помине Лепак и удар сува. 12 Дизајн Може да Биде Избран ,ве молиме проверете на линкот : http : //www..com/store/product/Nail-Art-2016-Colored-Nail-Tips-beauty-Silicone-Anal-Orthodontics-Long-false-Nails-Tips-French-DIY/1833744_32636786168.html
Ве молиме да ни остават 5 stras позитивни повратни информации ако сте среќни со вашиот купите 1.За вашето задоволство и 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важна за нас. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да замине Неутрален( 3 Ѕвезди ) или Негативни (1-2 Ѕвезди ) фидбек за тоа Како да се Плати за цел? Ние прифаќаме Alipay тука, Visa и Master card, Credit Card, Банкарски Трансфер, Western Union, Moneybookers. Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure процесор ЗАЧУВАМ. Кога ќе брод мојата цел? 1.Worldwild превозот. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 3. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 4.Стоките ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) 5.

Подробности

Цвят:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип Елемент:
Външен Ноктите
Тип:
Пълни С Върховете На Ноктите
Номер На Модела:
Режийни Ноктите
Приложение:
Пръст
Размер:
Finger
Ширина На Ноктите:
приблизително 0,7-1,5 см (мин.-макс.)
Брой:
1
Материал:
Пластмаса
Дължина На Ноктите:
прибл. 2-3см (мин.-макс.)
Размер:
10 sizes
is_customized:
Yes
Цвят:
Покажи като изображението
Стил:
Довършителни фалшиви нокти
Характеристики На Продукта:
Готови ноктите Fasle с лепило (може да се използва директно )
Място на произход на стоките:
КН;GUA
Статус На Продукта:
Склад
Модел:
2016 Класически Френски Дизайн
Тип:
нокти шило
Характеристика:
Съвети Дълги Френски

Те също купуват с този продукт