.

.

Дамски монокини с рамо пристрастие One Piece бански костюми, цветни секси бански висок силует бански костюми реколта боди

Дамски монокини с рамо пристрастие One Piece бански костюми, цветни секси бански висок силует бански костюми реколта боди

Оценки на купувача:

BGN 12.62
Брой продукти
В магазина


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјали : Најлон, Полиестер,
Боја : Покаже Како Слика
Големина : S, M, L, XL
Големина : Чаша Биста Половината Колковите
S A-B 78-83cm 60-65cm 88-93cm
M B-C 83-88cm 65-70cm 93-98cm
L C-D 88-93cm 70-75см 98-103cm
XL D-E 93-98cm 75-80см 103-108cm
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода костими за капење
Преглед :
Меѓународни

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Едно Нещо
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
Пол:
Жени
Номер На Модела:
1
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал:
Памук
Вид На Модела:
С щампи
търговска марка:
хиригин

Те също купуват с този продукт