.

.

Нов 1 X подмяна на бритвенной глави за HQ6 HQ6425 HQ6825 HQ6466 HQ686 HQ665 HQ6890 Hq6888 Острието на бръснач Безплатна доставка

Нов 1 X подмяна на бритвенной глави за HQ6 HQ6425 HQ6825 HQ6466 HQ686 HQ665 HQ6890 Hq6888 Острието на бръснач Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 8.00
Брой продукти
В магазина


Опис :
Карактеристики :
1. 100% сосема нов и добар квалитет.
2. Совршена замена за вашиот оштетен хлапак главата.
3. Дизајниран со 2 слоја на секачи, многу издржливи и поостри.
4. Компатибилен со HQ6 итн.
Спецификации :
1. Материјал : Метал
2. Боја : Сребрена
3. Компатибилност :
HQ686 HQ642 HQ662 HQ663 HQ664 HQ665 HQ6425 HQ6426 HQ6465 HQ6466
HQ6825 HQ6827 HQ6830 HQ6832 HQ6845 HQ6846 HQ6847 HQ6848 HQ6850 HQ6851 HQ6852
HQ6865 HQ6867 HQ6870 HQ6871 HQ6885 HQ6888 HQ6889 HQ6890 HQ6893 HQ6894 HQ7415
HQ7615 HQ7825 HQ7830 HQ7845 HQ7850 HQ7870
Пакетот вклучува
1 x Хлапак главата (Чешел + Машина)

Подробности

Тип Елемент:
Острието На Бръснач
търговска марка:
СВИНОНЛАЙН
Номер На Модела:
Q6
Размер:
set
Брой:
1
Материал:
Метални

Те също купуват с този продукт