.

.

Мощност на регулиране 30л 40 khz-ултразвукова вана за пречистване на честотата на почистване на дегазация функция на печатната платка обезмаслител нагреваемая перал?

Мощност на регулиране 30л 40 khz-ултразвукова вана за пречистване на честотата на почистване на дегазация функция на печатната платка обезмаслител нагреваемая перал?

Оценки на купувача:

BGN 1142.40
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
Со голем LCD дисплеј за да се прикаже одредено време, температура, ниво на енергија. Време поставување со 1-30 минути и вграден загревање за 60℃, прилагодлив моќ опсег од 10%-100% . Вграден-во "звучна изолација paste" задржи оваа серија со ниско ниво на бучава. Со sweep функција & едгар дега функција Мемориска функција автоматски ќе се спаси што неодамна сте ги користеле поставување параметри за следната употреба. Со режим на спиење за да се задржи електрична заштеда на енергија. Општи Карактеристики :
Прилагодливи моќ
Ниско ниво на бучава
Издржам функција
Едгар дега функција
Греење функција
Прилагодливи на времето
Мемориска функција
Спиење режим
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба дополнителни информации
Whatsapp/Tel : +8618025853042
Веб :
Адреса : 5 H,Beifang Junyi Бизнис Центар, Baoan Fuyong Област,Шенжен,
Кина (Копно)

Подробности

Цвят:
110В, 220V
Тип Штепсельной Вилици:
САЩ, ЕС, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, AU
документ:
CE
търговска марка:
ГЕНЕНГ
Номер На Модела:
G-100s
Тип:
Ултразвукова Пречистване На
Продължителност На Пара:
10-15 минути
Аларма За Липса На Вода:
ДА
Мощност (W):
0~600 W
Обемът на:
30л
Напрежение На Тока (В):
100~120В 220~240V
Напрежение:
100~120V/220~240V
Обемът на:
30л
Вътрешен Размер На Резервоара:
500*300*200мм
Ултразвукова сила:
0~600 W
Мощност на отопление:
500 W
таймер:
0-90мин, регулируема
нагревател:
20~60 C, регулируем
Честота:
28К/40KHZ
Материал На Резервоара:
Неръждаема стомана SUS304
Гаранция:
1 година

Те също купуват с този продукт