.

.

Бързо свързване на адаптер за маркуч за капково напояване конектор с 1/2 3/4 остър маркуч градинарство напояване градинарски инструменти 20pcs

Бързо свързване на адаптер за маркуч за капково напояване конектор с 1/2 3/4 остър маркуч градинарство напояване градинарски инструменти 20pcs

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -19 %
BGN 23.60
Брой продукти
В магазина

Спецификација : Материјал : ABS пластика Боја : жолта, како слика покажува изработена од ABS пластика која е мраз отпорни & загрози доказ Го адаптерот одговара на сите стандардни 3/4" и 1/2" чешми Може да биде поврзан на било кое место во системот на пластични спојки можеби веќе ги имате дома. Навистина корисна алатка во голема цена дизајниран да се подели на водата излегува од вашата градина допрете во две одделни црева Широко се користи во градинарството наводнување, на балкон за полевање на цвеќиња, градина наводнување, перење на автомобилот, градина наводнување, итн. 20pcs Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира исто Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Подробности

Тип:
Градински Конектори Вода
Стандарт:
ANSI
Тип Конектор На Градински Вода:
Бързи Съединители
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Номер На Модела:
1/2 3/4
търговска марка:
WZCWJNLGM
Име:
Бърз Конектор
Тип:
Конектор за Градински вода
Материал:
Пластмаса
Цвят:
Жълт
Размер:
1/2 3/4
Тегло:
520g
Брой:
20pcs

Те също купуват с този продукт