.

.

17an pro регулируема дюза 0-360 градуса 5.2 м

17an pro регулируема дюза 0-360 градуса 5.2 м

Оценки на купувача:

BGN 35.20
Брой продукти
В магазина


ZM Про-Спреј Прилагодливи 17 A Млазницата и Филтер. Спрејови 17 нозе (5.2 m) и прилагодливи 0 - 360 степени.
Покрие сите агли. Прочистите млазници за лак ви треба. Воведување на нов производ од ZM . Нашата нова генерација Прилагодливи Лак Млазници се направени за да се покријат сите оние помеѓу агли. Ние зборуваме добро дефинирани, чисти рабовите. Конструиран за да се справи со поголеми капки вода, овие млазници, исто така, ги одврати правец растурање вода.

Подробности

Тип:
Пръскачки
Спринклерный Тип:
Зъбни Прехвърляне На 360
Номер На Модела:
ZM-17AN

Те също купуват с този продукт