.

.

Седмичен цифров таймер. Идеален за електрически уреди, външна система за охлаждане., ЕС щепсел, Безплатна доставка

Седмичен цифров таймер. Идеален за електрически уреди, външна система за охлаждане., ЕС щепсел, Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 27.20
Брой продукти
В магазина


Нов & висок квалитет. Енергија-заштеда на електронски тајмер програмирање. Лесен за поставување. Работни светлина моќ индикатор јасно. AC напон 220 V-240 V 50 Hz 16 A 3680 W. Голем екран за да покаже повеќе од јасно. Големи копчиња за користење на пригоден начин. Вклучете три moce on, off (исклучено), автоматското во секое време. Минималното време во интервал од 1 минута, 16 групи на-оф може да биде дневно,112 пати на-оф може да биде на една недела. Напојување индикатор светлина.
Спецификации : Боја : Бела Точка големина : 125x72x85mm Нето тежина : 165g
Пакет содржина : 1 x Дигитален Тајмер ЕУ Plug 1 x упатство

Подробности

Цвят:
EU plug, UK PLUG, US PLUG, AU PLUG
Тип:
Пръскачки
търговска марка:
Изирко
Спринклерный Тип:
Поп
Материал:
Пластмаса
Стандарт:
Европа, САЩ, Великобритания
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Цвят:
Бял
Напрежение:
230V/50HZ
Номинално Напрежение:
230V
Описание:
Седмичен цифров таймер
Функция:
контролното време

Те също купуват с този продукт