.

.

Ръчно изработени от естествена кожа автобус калъф за карти Кратка коровья кожа на вратата титуляр на банкова карта на шията карти портфейл калъф за карти

Ръчно изработени от естествена кожа автобус калъф за карти Кратка коровья кожа на вратата титуляр на банкова карта на шията карти портфейл калъф за карти

Оценки на купувача:

BGN 17.00 -3 %
BGN 17.60
Брой продукти
В магазина


стил : гроздобер едноставна
големина на :
Тип : 11cm(должина)*8 см(ширина) се мери со рака 0.1~0.3 цм грешка може да се случи
Тип Б : големина се што ви треба и да понудат на логото услуга за слободни
Материјали : горниот слој лудиот коњ кравја кожа
Посебни Информации
бидејќи ова е направен од вистинска кожа,вистинска кожа може да не како човек направен од кожа,површината е неизбежно да имаат некои навремено дупки
во боја или нерамна,и лудиот коњ кожа е лесно да се генерираат Гребнатини
ви посакувам се infomed пред да направите нарачка
3 до 5 дена подготвени за вас
-
За Повратни Информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни критики и го препорачувам на вашите пријатели. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде цената надолу или вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни критики или не детална оценка .
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
За Превозот
1. Подготовка на Време : ние треба 1-3 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот Повеќето земја
3. Ние ќе избор на најдобар Превозот
Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.
За Плаќање
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1) Одберете го редот и кликнете на "Плати Сега" копчето
2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
3) ако ви треба повеќе од еден објект,ве молиме додадете во кошничката еден по еден потоа направи плаќање
Рачно производство Лудиот Коњ Кравја Кожа возачка Дозвола Покрие Вистинска Кожа рачно изработени Автомобил Возење Лиценца Носителот Висок Квалитет Маска

Подробности

Тип Елемент:
Притежателите на карти и идентификация
Тип На Затваряне:
Без Цип
Вид На Модела:
Твърд
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Широчина На Елемента:
6.8cm
Дължина На Продукта:
10cm
Пол:
Мъже
Воспользуйся:
кредитна карта
Номер На Модела:
oor bank card holder card портфейла калъф за карта дебитна карта
Форма:
Възглавница
Стил:
Реколта
търговска марка:
Oakley-РСО
Основен Материал:
естествена кожа

Те също купуват с този продукт