.

.

2018 Лято 2 бр. детска тениска момчета тениска Детски дрехи малко момче тениски дизайнер памук карикатура zoo 3 месеца-3 години

2018 Лято 2 бр. детска тениска момчета тениска Детски дрехи малко момче тениски дизайнер памук карикатура zoo 3 месеца-3 години

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -40 %
BGN 18.26
Брой продукти
В магазина

Големина Должина(cm) Градите(cm) Должина на Ракав
Се препорачува
висина(cm) 3-6 M 34 56 10 60-70 7-12 M 36 58 11 70-80 13-18 МИЛИОНИ 39 60 12 80-90 19-24 M 42 62 13.5 90-100 2 T-3 T 45 64 15 100-110 Забелешка : Прирачник за мерење, постојат 1-3 см грешка
Ве молиме Имајте во предвид : Големина : Сите Babys Поставува прирачник мерења на локации ,може да се 1-3cm отстапување постои . Возраст и висина само за референца,ако вашето бебе е Fatter,ве молиме изберете поголема големина Боја : Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. Миење : со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење Целосно име : Ако сте руски купувачот. Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме, ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни

Подробности

Дете американски размер:
3М, 6М, 9 М, 12М, 18М, 24М, 3T
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Яка:
О-Образно Деколте
Стил:
Активен
Вид На Модела:
Карикатура
Материал:
Памук
Дължина ръкав(см):
Кратък
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Пол:
Унисекс
търговска марка:
EIJINER
Дължината На Дрехата:
Редовен

Те също купуват с този продукт