.

.

the wild, the innocent and the e street Bruce springsteen rock fashion t shirt

the wild, the innocent and the e street Bruce springsteen rock fashion t shirt

Оценки на купувача:

BGN 13.95
Брой продукти
В магазина

Прирачник за мерење,1-3cm грешка,ве молиме имајте во предвид. Т кошули во мојата продавница се АЗИЈА ГОЛЕМИНА помала од ЕВРОПА/НИ големина,ве молиме прочитајте ја големината табела внимателно пред да го купите! ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Големина S = Европската големина 44 = САД големина XXS = 160/80a(ширина 43.5 cm / должина 60см) Големина M = Европската големина 46 = САД големина XS = 165/84a(ширина 46.5 cm / должина 62cm) Големина L = Европската големина 48 = САД големина S = 170/88a(ширина 48.5 cm / должина 65cm) Големина XL = Европската големина 50 = САД големина M = 175/92a(ширина 52cm / должина 68cm) Големина 2 XL = Европската големина 52 = САД големина L = 180/96a(ширина 54cm / должина 72cm) Големина 3 XL = Европската големина 54 = САД големина XL = 185/100a(ширина 56cm / должина 74cm) Бидејќи различни производни пакети, боја на облека и слики може да се суптилни разлики. На пример, каки боја ќе биде малку посветла, сива боја бојата е посветла.
Некои слики имаат не ажурирање толку брзо сепак, ве молиме видете на боја картичка подолу внимателно пред да го купат.
Сивата боја е чиста греј НЕ греј whith бели точки.Ве молиме да обрнете внимание.Ви благодариме
Ако се земе предвид боја разлики многу, ве молиме контактирајте ме пред да го купат, ќе ви го испратам слики за вашиот објект.Благодарам многу.
Деталите се во почетната страна-

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
Стил Ръкави:
Къс Ръкав
Стил:
Модни модели
Тип Тъкани:
Вязаный
Затворен:
No
Материал:
Памук, Полиестер
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вид На Модела:
диви, невинни и електронна улица
Патън:
диви, невинни и електронна улица

Те също купуват с този продукт