.

.

Ежедневни облекла фитнес мъжете Майк Културизъм дъното жилетка тениски свободни хип-хоп мъжете Майк мерсеризованный памук

Ежедневни облекла фитнес мъжете Майк Културизъм дъното жилетка тениски свободни хип-хоп мъжете Майк мерсеризованный памук

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -44 %
BGN 27.01
Брой продукти
В магазина


Answer : ___________________________ Note :
Нашата Големина е Азија големина , Азија големина е помала од ЕУ и САД големина ,така
Ве молиме бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара !
Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело.
1 инч = 2.54 см ,1 cm = 0.3937 инчен
Димензии се мери со рака, може да се 2-4 см отстапувања.
Вистински објект боја можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување.
Азија Големина : S,M, L
Пакетот вклучува :
1 X Резервоарот На Врвот (Само Резервоарот На Врвот )
Големина на Табела Големина на Градите Рамо Ширина Ракав Должината на Телото Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 94 37.01 66 25.98 М 98 38.58 68 26.77 L 102 40.16 70 27.56 XL 106 41.73 72 28.35
Ако не ја знаете големината на селекција, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, ние може да ви даде предлог за големината,
Но, треба да се направат своите сопствени одлуки.
За вашиот референца
Нашиот модел Висина : 181 CM Тежина : 72 KG Големина : L
За Русија Пријател :
pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)
кога ќе плаќање
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако наидете на проблеми во плаќањето, може да укаже на Советодавни, сервисен персонал ќе се надоврзе.
Купувачот плаќа туториал како што следува : http : //help..com/payment_method.html
Превозот :
Ние ги испратите на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Безрукавки
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Затворен:
No
търговска марка:
MIXLIMITED
Материал:
Памук
Номер На Модела:
Т636-1
Тип Тъкани:
Сукно
Стил:
Ежедневни обувки
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
Т636-1

Те също купуват с този продукт