.

.

Probiker мотоциклетни ръкавици състезанието пълен пръст мотор Мото Колоездене планинско колоездене ръкавици за мотокрос защитни съоръжения ръкавици

Probiker мотоциклетни ръкавици състезанието пълен пръст мотор Мото Колоездене планинско колоездене ръкавици за мотокрос защитни съоръжения ръкавици

Оценки на купувача:

BGN 20.78
Брой продукти
В магазина


започнете Цена : $19.29 Цена : $16.59 Цена : $45.99 Цена : $24.99 Цена : $15.69 Цена : $76.99
крајот
Мотоцикл ракавици трки целосна прст мотор Мото Велосипедизам Планински Велосипед ракавици мотокрос Заштитна Брзини ракавици ATB MTB
Тип : Мотоцикл Ракавици
Боја : Сина, Црвена, Црна
Потекло : Кина Копното
Големина : M,L,XL
Забелешки : Rusian клиент, ве молиме оставете ни име и презиме кога ќе го поставите цел.
Нормално,тоа трае кратко време да брод на Австрија, Нов Зеланд, Сингапур, Малезија,
Дубаи, Франција, Германија, велика Британија, Сепак, тоа може да потрае 20-40 дена
да руската Федерација, како и за Јужна Американските земји,како што се Бразил, Мексико,
Аргентина, чиле, па ве молиме да бидете трпеливи поради тешко сопствени грешки.
Се истакна : Ние ќе ви ја испратиме стоката, како на нарачката на купувачот, ние не сме одговорни за било обичај царина или данок, но Да плаќаат даноци е купувачот должност, купувачот треба да се обидете да добиете на стоки и плаќаат даноци побрзо, ако купувачот треба нашата помош, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена.
Политика на враќање : се Враќа прифатени ако производот не како што е опишано, купувачот плаќа врати превозот; или чувајте го производот & согласувате наплата со продавачот.

Подробности

Цвят:
Черен, Син, Червен
Размер:
M, L, XL
Тип Елемент:
Ръкавици
търговска марка:
ПРО-КОЛОЕЗДАЧ
Материал:
Полиестер И Найлон
Характеристика:
Пълен Пръст
Пол:
Мъже
Характеристика:
носене на пръстите са разделени
Цвят:
Червен, Син, Черен
Размер:
M L XL
Аксесоари И Резервни Части За Мотоциклети:
Защитни ръкавици кутия
Тегло:
around 100G
Сезон:
Лято
Модел:
CH-CS-18
моторни ръкавици:
мотоциклетни ръкавици

Те също купуват с този продукт