.

.

1600 лумена-водоустойчив CREE XML Q5 3 режима на LED 18650 AAA светлините на прожекторите на светлината на лампата за спортове на открито

1600 лумена-водоустойчив CREE XML Q5 3 режима на LED 18650 AAA светлините на прожекторите на светлината на лампата за спортове на открито

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -11 %
BGN 12.32
Брой продукти
В магазина


Карактеристики : 4-режим на светлината : висок, низок, strobe и СОС. Долго притиснете го прекинувачот за да ја внесете СОС режим. Светлата може да се прилагоди околу 90 степени. Зумирате/одзумирате Трајни алуминиум материјал обвивка. Со прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетување. Црвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизам! Погодна за отворен спортски љубители да направите некои активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампување, итн. Спецификации : LED type : КРИ П5 LED светла боја : Бела Точка боја : Црна тип на Прекинувач : Копче (На, исклучување и одберете режим) извор на Енергија : 3 * AAA батерија и батерија 18650 (не се вклучени) Точка големина : Прибл. 7.7 * 4 * 4cm / 3.03 * 1.57 * 1.57 во(L * W * H) Точка тежина : 125g Пакетот вклучува : 1 * Светлата 3 * AAA Батерија Носител (Без Батерија и Полнач)

Подробности

Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
документ:
ССС
Мощност:
new
Източник На Светлина:
Led лампи
Водоустойчив:
ДА
Ъгъл На Светлина:
60°
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Номер На Модела:
НОВО
Целта:
светлината на прожекторите
Модел led топки:
Q5
Тип Елемент:
Фарове на светлината

Те също купуват с този продукт