.

.

Мащабируем CREE XML-T6 LED Light Bike мотор предна лампа за мъгла фарове главоболие фенер 8.4 V акумулаторна батерия Безплатна доставка

Мащабируем CREE XML-T6 LED Light Bike мотор предна лампа за мъгла фарове главоболие фенер 8.4 V акумулаторна батерия Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -19 %
BGN 35.76
Брой продукти
В магазина


Карактеристики :
Посебни Зумирате / Одзумирате zoomable дизајн.
2 во 1 функции : Велосипед светлина + Главата Светлина.
КРИ T6 високо квалитетни LED, ултра сјајна.
Излез светла доаѓа до max 1800 lumens.
4 вклучете начини : 1800 LM Силна светлина, 900 LM Средината светлина, 300 LM Мека светлина и 1800 LM Strobe (чувајте притискање на прекинувачот за 3 секунди).
Водоотпорен дизајн.
Алуминиум легура школка, долг животен век.
Доаѓа со гумени прстени за лесна инсталација.
Погоден за велосипедизам, качување, риболов, лов, логорување и други активности на отворено.
Спецификации :
Боја : Црна + Црвена
Материјал : Алуминиум легура + Пластика
Модел на LED : КРИ T6
Прекинувач : Крајот капа притиснете ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Батерија : 6400m A, 8.4 V (4 * 18650)
Текст : 100 V-240 V, 50/60 Hz
Излез : 8.4 V DC/
Приклучок : САД или ЕУ
Светилка големина : прибл. 5.4 * 4cm / 2.1 * 1.6 во
Светилка тежина : 110g / 3.87 оз
Пакет големина : прибл. 20.5 * 8 * 8cm / 8.1 * 3.1 * 3.1 во
Пакет тежина : 491g / 17.3 оз
Пакетот вклучува :
1 * Велосипед Светлина
1 * Раководител Бенд
1 * Батеријата
1 * Полнач
2 * Гумени Прстени
2 во 1 T6 LED Велосипед Велосипед Светлината Главата Факел Светилка светла headlamp Батерија 4 Режими 1800 LM со Батерија Пакет & Полначот US$ 35.99 /парче
2 Во 1 Висока Осветленост 6 x Кри XML T6 LED 3 Режими на Велосипед Светлина Велосипедот Пред Светилка Светла Headlamp + Батеријата Пакет + Полнач US$ 54.99 /парче
Трговија на големо - 1800 Lumens КРИ XML T6 LED Велосипед Велосипед Светлата Светилка Светло Светло Headlamp Со батерија & Полначот 40pcs DHL US$ 835.00 /многу
40 парчиња / многу
велосипед светлина КРИ XML T6 1800 Lumens LED Headlamp Светлата Батерија Светилка Светло & 4x батерија 18650 пакет & Полначот US$ 24.99 /парче
8.4 v 6400m Ah Li-ion Батерија 18650 Пакет За 2 во 1 КРИ XML T6 P7 LED Велосипед Велосипед Светилка Светло светла & Headlamp US$ 12.99 /парче
1600 Lumens Кри XML T6 LED Велосипед Велосипед Светло Факел + Планината Носителот + Заден Блиц Светлина Блиц Светлина Бесплатен Превозот САД$ 12.50 /парче
Водоотпорен Црвен Велосипед Велосипед 5 Flash LED Задни Опашка Светилка Факел Назад Светлина Безбедност Бесплатен Превозот САД$ 1.

Подробности

Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
документ:
ССС
Мощност:
new
Източник На Светлина:
Led лампи
Водоустойчив:
ДА
Ъгъл На Светлина:
60°
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Номер На Модела:
НОВО
Целта:
светлината на прожекторите
Модел led топки:
T6
Тип Елемент:
Фарове на светлината
Тип:
Светодиоди
Позиция:
Предни Светлини

Те също купуват с този продукт