.

.

2 в 1 High Power 6 x Cree XML-T6 LED 3 режима на Велосипеди фенер велосипедна предната лампа за мъгла фарове + батерия + зарядно устройство

2 в 1 High Power 6 x Cree XML-T6 LED 3 режима на Велосипеди фенер велосипедна предната лампа за мъгла фарове + батерия + зарядно устройство

Оценки на купувача:

BGN 50.00 -30 %
BGN 71.84
Брой продукти
В магазина


Користење на 6 x Кри XML T6 LED, висока моќност и осветленост Излез светла може да дојде до max 6800 lumens Специјално дизајнирани длабоко параболична рефлектор произведува добра зрак профил и супер долго фрли способност Нерѓосувачки челик задржувајќи прстен заштитува основните компоненти на светлото 100-240 V ѕид полначот (LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата) Со 4 x 18650 Li-ion батерија пакет се Направени од издржлив авиони-одделение алуминиум Зајакнато ултра-јасно стаклена леќа со анти-рефлективен слој Водоотпорен во согласност со IPX-65 Може да се користи како headlamp или возење велосипед светлина Спецификација за Производ : Светлина, боја : Бела боја на каросеријата : Црвено&Црн Зрак растојание : 200m 3 лесни начини : Висок / Низок / Strobe
Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум Леќа : Зајакнато ултра-јасно стаклена леќа со анти-рефлективен слој се Префрлите позиција/ тип : Опашка/Копче Напојува со 4 x батерија 18650 ( вклучени ) Пакет големина (L x W x H) : 21 x 18.5 x 7 cm Пакет тежина : 0.55 кг Пакет : 1 x Светлата 1 x Светлата Рака 2 x O-ring 1 x Водоотпорен Батеријата Pack 1 x Полначот (100-240 V) велосипед светлина КРИ XML T6 1800 Lumens LED Headlamp Светлата Батерија Светилка Светло & 4x батерија 18650 пакет & Полначот US$ 24.99 /парче
8.4 v 6400m Ah Li-ion Батерија 18650 Пакет За 2 во 1 КРИ XML T6 P7 LED Велосипед Велосипед Светилка Светло светла & Headlamp US$ 12.99 /парче
1600 Lumens Кри XML T6 LED Велосипед Велосипед Светло Факел + Планината Носителот + Заден Блиц Светлина Блиц Светлина Бесплатен Превозот САД$ 12.50 /парче
5000 Lumens 4 T6 Светлата 4 x КРИ XML T6 LED Велосипед Велосипед Светло & LED Светлата Headlamp,6400mah батерија на Пакет US$ 49.90 /парче
Трговија на големо - 1800 Lumens КРИ XML T6 LED Велосипед Велосипед Светлата Светилка Светло Светло Headlamp Отворено Спортски DHL Free US$ 244.00 /многу
10 парчиња / многу
4000 Lumens 3x КРИ XML T6 LED Светлата 3 T6 Headlamp Велосипед Велосипед Светлина Водоотпорен Светло+Батеријата Пакет Бесплатен Превозот САД$ 38.50 /парче
2800 Lumens 2 во 1 Велосипед пред светлина 2 x КРИ XML T6 Headlamp Велосипед Светлина Светлата 4 Режими 8.4 V Батерија Пак , Црвена US$ 36.

Подробности

Цвета На Купето:
Черен, Червен
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
документ:
ССС
Мощност:
new
Източник На Светлина:
Led лампи
Водоустойчив:
ДА
Ъгъл На Светлина:
60°
Модел led топки:
T6
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Номер На Модела:
НОВО
Целта:
светлината на прожекторите
Тип Елемент:
Фарове на светлината
Тип:
Светодиоди
Позиция:
Предни Светлини
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт