.

.

175 X 30 X 5 мм Силиконова лъжичка огнеупорни детски супа дългогодишна посуда Кухненски принадлежности за приготвяне на храна

175 X 30 X 5 мм Силиконова лъжичка огнеупорни детски супа дългогодишна посуда Кухненски принадлежности за приготвяне на храна

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -43 %
BGN 1.76
Брой продукти
В магазина


Мини Силикони Лажица Отпорни На Топлина Деца Супа Садови Кујната Готвење Материјали
Карактеристики :
Со висока јачина на мекост, голема отпорност на корозија и адаптабилност.
Силика гел може целосно да се елиминира средина за размножување на бактерии и габи.
Изработени од не-токсични еколошки силикони, издржливи.
Лесно да се чисти
Спецификации :
Материјал : Храна одделение силиконски
Големина : 175 X 30 X 5mm/6.89 Х 1.18 X 0.2 во
Количина : 1
Тежина : Околу. 16g
Пакување : ЈП торба за пакување
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
1 X Лажица
[relateproductdetail/]

Подробности

търговска марка:
победителят в конкурса
Номер На Модела:
силиконова лъжица
Материал:
Силикон
документ:
CE / EU
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Вид На Прибори За Хранене:
Лъжици

Те също купуват с този продукт